Skip to main content

Zarządzanie treścią i CRM

Wpływ cyfrowych doświadczeń w różnych kanałach
i na różnych urządzeniach nadaje ton zaangażowaniu klientów.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania do zarządzania treścią oparte na solidnej architekturze, uproszczonych przepływach pracy, łatwych w użyciu funkcjach zarządzania treścią, responsywnym projektowaniu i zintegrowanej analizie.

Zarządzanie treścią i CRM 1

Twoje relacje z klientami są największym atutem Twojej firmy

Nasi eksperci są w stanie zoptymalizować istniejący CMS i zbudować nowy, aby zachować elastyczność w coraz bardziej wymagającym krajobrazie technologicznym.

Usługi wdrażania oprogramowania do zarządzania treścią wymagają dedykowanego i doświadczonego zespołu, który zapewnia najwyższy poziom wsparcia na każdym etapie procesu. Dlatego zaczynamy od określenia celów Twojej organizacji i wspólnie z Tobą jako partnerem przeprowadzamy burzę mózgów dotyczącą najlepszego rozwiązania wdrożeniowego. Jesteśmy niezależni od platformy i staramy się wyprzedzać zmieniające się trendy technologiczne. Niezależnie od tego, czy jest to WordPress, Joomla, Drupal czy jakakolwiek inna platforma, możemy pomóc Ci wdrożyć lepszy CMS.

Określimy odpowiednią platformę CMS, na której masz pełną kontrolę nad swoimi treściami. Przy niewielkim wysiłku związanym z konserwacją możesz zmaksymalizować wyniki.

Upraszczaj i ułatwiaj codzienną pracę

Dostosowywanie

Pomagamy przedsiębiorstwom w maksymalnym wykorzystaniu systemów, zapewniając wsparcie w zakresie dostosowywania do ich konkretnych wymagań. Nasze zespół wykorzystuje różne technologie do tworzenia najwyższej klasy niestandardowych modułów, widżetów, motywów i innych elementów dla Twojego systemu CMS. Stworzymy przyjazny dla użytkownika projekt, który upraszcza zarządzanie treścią.

Integracja

Pomagamy zintegrować istniejące rozwiązania CMS z szeroką gamą systemów i narzędzi, aby zsynchronizować informacje i procesy z tych systemów razem i zmaksymalizować wartość dodaną. Zapewniamy integracje z innymi aplikacjami zewnętrznymi i CRM.

Migracja

Zapewniamy pomoc przedsiębiorstwom w migracji ich istniejącej architektury CMS, zapewniając szybką zmianę i bezbolesne przejście. Dzięki naszym bezproblemowym usługom migracji CMS możemy obsługiwać zarówno małą, jak i masową migrację danych ze strumieniami procesów i zależności.

Aktualizacja i konserwacja

Pomagamy zintegrować istniejące rozwiązania CMS z szeroką gamą systemów i narzędzi, aby zsynchronizować informacje i procesy z tych systemów razem i zmaksymalizować wartość dodaną. Otrzymasz ciągłe wsparcie, nowe wersje oprogramowania, co przełoży się na ciągłość działania i bezpieczeństwo.

Systemy zarządzania relacją klientami

Oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM) zapewnia zespołowi skalowalne rozwiązanie do zarządzania komunikacją z klientami. Właściwy system CRM to nie tylko magazyn baz danych klientów, ale także wsparcie sprzedaży, marketingu i automatyzacji – oszczędzając czas zespołu i poprawiając zwroty z inwestycji.

Nasz zespół specjalistów CRM współpracuje z partnerami w celu dostarczania niestandardowych rozwiązań wdrożeniowych CRM zaprojektowanych pod kątem ich konkretnych potrzeb biznesowych. Wspólnie pomożemy Ci wybrać i wdrożyć platformę CRM, która uzbroi Twój zespół w narzędzia potrzebne do przyciągania, utrzymywania i rozwijania bazy klientów w całym zestawie cyfrowych punktów styku.

System CRM jest wart tylko tego, co wyciągnie z niego Twój zespół. Dlatego wszystkie nasze strategie CRM są stworzone z myślą o łatwości użycia, co stanowi główny cel. Projektujemy i rozwijamy intuicyjne systemy CRM, które wykorzystują wszystkie mocne strony wybranej platformy CRM, jednocześnie maksymalizując ich adaptację.

Zyskaj głębsze zrozumienie klientów dzięki analizie danych. Gromadzenie danych i łączenie źródeł danych może być wykorzystywane w narzędziach do analizy biznesowej i ostatecznie przynosić wymierne wyniki. Zalecamy połączenie danych analitycznych i wyodrębnienie całościowych spostrzeżeń o klientach, aby ułatwić im podróż i zmaksymalizować zwroty. Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać o tym, jak osiągnąć swoje cele.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. – pt.: 08:00 – 17:00

T: (+48) 732 718 992
E: kontakt@gladness.pl