Skip to main content

Copywriting

Możesz mieć coś ekscytującego lub ważnego do powiedzenia.
Ale jeśli Twój przekaz nie jest angażujący, jasny i wnikliwy, nie zdobędziesz publiczności.

Dlatego chcemy Ci pomóc w wyrażeniu Twojego przekazu odpowiednimi tekstami. Rozumiemy, że słowa, których używamy do opisania marek, odzwierciedlają istotę tego, kim są i do kogo starają się dotrzeć.

Copywriting 1

Treści, które budują markę i generują sprzedaż

Niezależnie od tego, czy szukasz tekstu na stronę, który zachęca do sprzedaży, tekstu marketingowego, który przyciąga świetnych klientów, tekstu reklamowego, który rozpowszechnia informacje, czy tekstu public relations, który zmienia zdanie, mamy możliwości i doświadczenie, aby stworzyć odpowiedni tekst i udostępnić Twoją historię światu.

Copywriting – z definicji – jest perswazyjną sztuką i nauką strategicznego dostarczania słów, niezależnie od tego, czy są mówione, czy pisane, aby wpływać na ludzi, aby podjęli jakąś formę działania. Właśnie takie słowa dostarczamy.

Najważniejsze zasady
przy tworzeniu treści

Angażujące treści

Teksty w internecie muszą być ciekawe, zatrzymują uwagę odbiorcy. W natłoku treści warto wyróżniać się interesująco opowiedzianymi historiami. Nawet jeśli to tylko e-mail lub post w mediach społecznościowych.

Kreatywne indywidualne podejście

Zaczynamy od zrozumienia Twoich potrzeb i wymagań. Obejmuje to obszerną analizę odbiorców, badania branżowe, wybór tonu, stylu i formatu. Dostosowujemy się do Twojej strategii komunikacji i pomagamy ją kształtować. Spersonalizowane podejście odróżnia nas od innych.

Zoptymalizowane wyszukiwanie

Zdajemy sobie sprawę z wagi treści, jeśli chodzi o SEO, ruch i konwersje. Dlatego podczas tworzenia wszelkiego rodzaju tekstów internetowych, czy to artykułów, postów na blogu – zawsze pamiętamy o wyszukiwarkach.

Aby przyciągnąć więcej odwiedzających do swojej witryny, możesz rozważyć sekcję bloga lub artykuły z wiadomościami. Te treści mogą być publikowane w Twoich kanałach mediów społecznościowych z linkiem odsyłającym z powrotem do Twojej witryny. Chodzi o to, aby pomóc Ci uzyskać większą liczbę wyszukiwanych haseł i słów kluczowych. Możemy przygotować dla Ciebie posty na blogu i nowe historie.

1

Artykuły na blogu

Popraw ruch w witrynie i generuj większą sprzedaż dzięki rankingowi kluczowych wyszukiwanych haseł w postach na blogach i wiadomościach.
2

Strategia treści

Uzyskaj inspirujące i kreatywne historie od copywriterów, którzy wiedzą, co sprawia, że treści są atrakcyjne i bogate w słowa kluczowe.
3

Regularność i jakość

W blogowaniu istotne jest regularne dostarczanie treści użytkownikom - czytelnicy lubią sprawdzać nowe informacje, lubią to także algorytmy wyszukiwarek. Dlatego zadbamy o to, aby Twój blog firmowy był systematycznie zapełniany ciekawymi wpisami.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Rozwój naszych cyfrowych możliwości to jest cel,
który nas napędza. Przekonaj się!

Zapraszamy do kontaktu
w godzinach:

pn. – pt.: 08:00 – 17:00

T: (+48) 732 718 992
E: kontakt@gladness.pl