Specjalista ds. SEO

Lokalizacja: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie strategii pozycjonowania serwisów marki
  • Przygotowywanie wytycznych optymalizacyjnych pod kątem SEO
  • Opieka nad wewnętrznymi procesami firmy, które mają istotny wpływ na SEO
  • Monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów
  • Samodzielna praca nad pozycjonowaniem stron i sklepu internetowego
  • Monitoring rynku i analiza działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów/stron poparte przykładami
  • Wiedza na temat zagadnień z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych
  • Kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Wiedza z zakresu HTML i CSS
  • Doświadczenie w zakresie outreach i procesie pracy z copywriterami
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami branżowymi – Ahrefs, Deepcrawl, Semrush, Senuto, Ga, GSC itp.

To oferujemy

  • Zespół i atmosfera: tworzymy zgrany zespół, w którym wspieramy się i motywujemy do działania.
  • Narzędzia i technologie: korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.
  • Elastyczne godziny pracy: pracuj efektywnie, a co do godzin na pewno się dogadamy.
  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowę o pracę lub B2B.